Hodnotenie: 3.39 ( 33 hlasov)


Pieseň Žily od No Name

Autor anonymný
Čas 3 minúty
Ľudia 2 postavy
Bez hudby

Postavy

  1. Spevák1 - oblečený buď normálne, alebo ako opilec.
  2. Spevák2 - tiež oblečený buď normálne, alebo ako opilec


Texty: 

S1: Ty snívaš o tom, že prídem a dám ti kvety, prestanem navždy fajčiť a spláchnem cigarety. Stará, prepáč ja už nemám sily, v robote sme pili. 

 

S2: Tiež sem tam snívam o tom, že prídem a dám ti kvety, prestanem navždy fajčiť a spláchnem cigarety. Stará, prepáč ja už nemám sily, v robote sme pili. 

 

S1: Nekupujem chleba, Iskru však vždy doma mám, do zberov idú fľašky, raz bude dobre nám. Keď cítim fľašku vína, už sa preberám. 

 

S2: Len čo som čučo skúsil, za volant nemusím, to čo som triezvy musel, opitý neskúsim, zavrela si mi dvere, na chodbe zase spím, ak túžiš po nevere suseda poprosím. 

 

S1: Teraz, keď tlačím v kúte, bielu misu volám zlato, neskoro došlo mi, že nestálo to za to. Stará, prepáč, ja už nemám sily, v robote sme pili. 

 

 

Refrén, spievajú obaja súčasne : 

Nekupujem chleba, Iskru však vždy doma mám, do zberov idú fľašky, raz bude dobre nám. Keď cítim fľašku vína, už sa preberám. 

 

Len čo som čučo skúsil, za volant nemusím, to čo som triezvy musel, opitý neskúsim, zavrela si mi dvere, na chodbe zase spím, ak túžiš po nevere, suseda poprosím. 

 

Teraz, keď tlačím v kúte, bielu misu volám zlato, neskoro došlo mi, že nestálo to za to. Stará, prepáč, ja už nemám sily, v robote sme pili.

Tlačiť


Facebook

Unicorn College Vysoka Skola


Navigácia v povolaní